MALATYA DEFTERDARLIĞI TELEFON REHBERİ

ALAN KODU= (422)

Ünvanı

Adı soyadı

Santral

Dahili

Harici

Fax

Defterdarlık

 

324 18 31

 

 

323 86 26

Santral

 

324 32 42

 

 

323 86 26

 

 

323 73 84

 

 

 

Defterdar

Murat YİĞİTER

 

1102

324 29 29

323 86 26

Defterdar Yrd.

İskender POLAT

 

1106

325 49 42

323 86 26

Sekreter

Songül YILDIRIM 

323 88 46

1100

324 29 29

323 86 26

  Personel Müdürlüğü

 

 

 

 

 

Personel Müdürü

 

    324 32 42

1352

322 59 35

323 60 10

Personel Müd Yrd.

Makbule ÜNALDI

324 32 42  

1349

323 60 62

 

  Muhakemat Müdürlüğü

 

 

 

 

 

Muhakemat Müdür V.

Suna ARAS

326 00 33  

1385

323 00 17

323 00 17

Hazine Avukatı 

İnci TANER

326 00 33  

1386

 

 

Hazine Avukatı 

Elvan TÜRK

326 00 33  

1386

 

 

Hazine Avukatı 

Özcan İNAN

326 00 33  

1377

 

 

Hazine Avukatı 

Mete DENİZ

326 00 33  

1378

 

 

Hazine Avukatı 

Emine DİNLER

326 00 33  

1379

 

 

Hazine Avukatı 

Hüseyin IŞIK

326 00 33  

1381

 

 

Hazine Avukatı 

Arda TUTARKAYA

326 00 33  

1380

   

Hazine Avukatı 

Şehriban YORKUN DÖNER

326 00 33  

1381

 

 

  Muhasebe Müdürlüğü

 

 

 

 

 

Muhasebe Müdürü

Mümtaz Şenel ARPACIOĞLU

324 32 42 

1310

325 47 33

323 85 25

Muhasebe Müd.Yrd

Ayten DERİNER

324 32 42 

1318

323 89 86

 

  Milli Emlak Müdürlüğü

 

 

 

 

 

Milli Emlak Müdürü

Durdu ÖZDEMİRCAN

323 85 43

1328

323 69 07

321 16 23

Milli Em Müd Yrd.

Hüseyin SÖNMEZ

323 85 43

1326

322 27 09

 

Milli Em Müd Yrd.

Necla BİÇER

323 85 43

1335

 

 

  2.Ordu Saymanlık Müdürlüğü

 

 

 

 

 

2. Ordu Saymanı

Şahin METE

324 01 32

1360

324 01 32

324 01 32

  İnönü Üniversitesi DSS Müdürlüğü

 

 

 

 

 

İnö.Üniv.DSS Müdürü

Naim ADIR

341 06 60

1502

341 07 35

341 07 35

İn.Üniv. DSS Müd. Yrd

Fatma ERTÜRK

341 06 60

1506

341 02 07

 

  1 Nolu DSS Müdürlüğü

 

 

 

 

 

1. Nolu DSS Müdürü

Murat KAŞIKCI

325 00 85

 

325 13 08

325 13 08 

1. Nolu DSS Müd.Yrd

 

 

 

324 30 97

325 13 08

  Defterdarlık Uzmanları Koordinatörlüğü
     

Denetim Ve İnceleme Yetkili Uzman

 

323 85 43 

1358

323 85 18

 

  İlçe Birimlerimiz

 

 

 

 

 

Akçadağ Malmüdürlüğü

Mehmet ARARAT

417 15 36

417 17 22

417 10 13

Arapgir Malmüdürlüğü

İlhan KOÇ

811 30 44

 

811 26 08

811 30 15

Arguvan Malmüdürlüğü

Mesut APAYDIN

771 24 60

 

771 20 17

771 20 17

Battalgazi Malmüdürlüğü

Osman ZENGİN

841 37 25

 

841 38 28

841 38 28

Darende Malmüdürlüğü

Hüseyin İĞDE

615 15 39

 

615 15 41

615 10 71

Doğanşehir Malmüdürlüğü

Hüseyin YALÇIN

517 10 76

 

517 10 44

517 10 68

Doğanyol Malmüdürlüğü

Özgür KAPUKAYA

881 64 21

 

881 61 38

881 61 38

Hekimhan Malmüdürlüğü

Gürcan MIDIK

713 13 92

 

713 16 70

713 10 09

Kale Malmüdürlüğü

Hüseyin GÖRÜR

861 62 59

 

861 62 79

861 62 79

Kuluncak Malmüdürlüğü

Erkan NERKIZ

681 21 82

 

681 24 04

681 24 04

Pütürge Malmüdürlüğü

Aydın ERNEZ

561 24 52

561 20 62

561 20 13

561 20 13

Yazıhan Malmüdürlüğü

Mehmet Cemil SARIKAYA

751 41 12

 

751 41 11

751 41 11

Yeşilyurt Malmüdürlüğü

Mehmet ÇOLAK

481 30 74

 

481 30 37

481 30 37